Mums tiesiog patinka

dalintis patirtimi

Nuo pat įkūrimo pradžios 2014 metais yra pravesta dešimtys įvairių mokymų, kompetencijos kėlimo kursų, skaityta viešųjų paskaitų ar pranešimų konferencijose

VIPT ASOCIACIJOS ORGANIZUOJAMAS MOKYMŲ CIKLAS

2022 metų spalio-lapkričio-gruodžio mėnesiais įgyvendinamas mokymų ciklas "Skaitmeninimas ir naujos paslaugos", skirtas kultūros darbuotojams ir asmenims, veikiantiems kultūros sektoriuje.

Tai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuotas projektas "Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias ir pagrindines kompetencijas“.

VIENOS DIENOS MOKYMAI: SKAITMENINĖS FOTOGRAMETRIJOS, 3D SKENAVIMO IR DRONŲ TECHNOLOGIJŲ GALIMYBĖS KULTŪROS PAVELDO IR GAMTOS APSAUGOS SEKTORIAMS

2022 metais Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities skyriuje vyko teoriniai ir praktiniai mokymai „Medinis Lietuvos architektūros paveldas nuo kaimo iki dvaro“.

Pro3D atstovas Tadas Žižiūnas skaitė paskaitą apie įvairias skaitmenines technologijas ir vykdė praktinius mokymus dronų panaudojimo fotogrametriniams projektams atlikti.

Daugiau informacijos apie renginįDaugiau informacijos apie renginį
UNESCO INFORMACINIS RENGINYS,KURIAME SKAITYTA PASKAITA APIE URBANIZUOTŲ PAVELDO VIETOVIŲ AUTOMATIZUOTĄ STEBĖSENĄ

2022 metais Rugsėjo 19d. LRT transliavo UNESCO organizuojamą informacinį komunikacinį renginį. Jo metu paskaitą skaitė ir pro3D atstovas, įkūrėjas Tadas Žižiūnas.

Pristatyti Vilniaus universiteto mokslininkų ir specialistų sukurti inovatyvūs IT sprendimai kultūros paveldo monitoringui vykdyti nedestrukciniu, išsamiu, efektyviu, tiksliu, nuotoliniu būdu.

Žiūrėti video įrašą LRT mediatekojeŽiūrėti video įrašą LRT mediatekoje
SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ RAŠTINGUMAS, MEDIJŲ TURINIO KRITIŠKUMAS IR SAUGUMAS INTERNETE

2018 metais buvo skaitomas jungtinis viešųjų paskaitų-mokymų ciklas parengtas pagal Lietuvos kultūros taryba dalinai finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“.

Pro3D atstovas Tadas Žižiūnas skaitė paskaitas apie naujausių technologijų aktualijas,kibernetinį saugumą bei pristatė praktinius aspektus.

Skaitytų paskaitų informacinis leidinysSkaitytų paskaitų informacinis leidinys